Веб-бібліотека

Афанасьєв І. Діловий етикет. Етика ділового спілкування:

Що таке етикет і протокол. Основи етикету. Знайомство. У гостях. Після того, як вас відрекомендували. Вітання. На вулиці. У приміщенні. Як відповідати на вітання. Звертання. Вживання титулів і звань при звертанні. "Ви" і "ти". Прощання. Візит у гості. Як приймати і як відхиляти запрошення. Коли йдете в гості. Коли і як приходити. У гостях. Коли і як іти. Прийом гостей. Незвані гості. Як запрошувати гостей. Підготовка до прийому гостей. Як зустрічати гостей. Як розмістити гостей. Проведення застілля. Правила поведінки за столом. Як сідати за стіл. Я[о робити із серветкою. Як їсти і користуватися столовими приборами. Як розливати алкогольні напої. Коли і як слід цокатися чарками...

БРЕДА Герман Лео ван

(28 февраля 1911, Лир, Бельгия - 3 марта 1974, Лувен) - францисканский монах, обучался в Католическом университете Лувена. Близкий друг семьи Гуссерля. Осенью 1938 спас рукописи Гуссерля, перевезя материалы в Бельгию. Основал при университете Лувен Архив Гуссерля, сделав его центром международных исследований в области феноменологической философии; был первым директором Архива.
Соч.: (Hrsg.) Problemes actuels de la phenomenologie. 1952; (Hrsg.) Husserl et la pensee moderne. 1959; (Hrsg.) Husserl 1859-1959. Receuil commemoratif, La Haye, 1959 (библиография соч. Гуссерля - с. 289-306).
И. А. Михайлов


© 2009-2020  lib.ltd.ua